CENNIK

Cennik usług

Poniżej przedstawiam cennik usług za:

– audyt SEO,
– optymalizację,
– pozycjonowanie,
– monitoring fraz,
– filtr Google,
– opiekę nad stroną,
– copywriting,
– szkolenie SEO online.

Cennik audytu SEO

Audyt SEO (pełna analiza strony) to koszt od 10 PLN netto za podstronę.

 

Cennik optymalizacji

Cena optymalizacji strony internetowej jest zależna od wielkości serwisu i ilości wprowadzonych zmian – wyliczana jest indywidualnie. Jest to opłata jednorazowa. Cena za optymalizację zaczyna się od 200 PLN netto. W ramach pozycjonowania, wszelkie późniejsze ewentualne zmiany na stronie wprowadzane są bezpłatnie.

 

Cennik pozycjonowania

Cena za pozycjonowanie zaczyna się od 300 PLN netto. Cennik pozycjonowania ustalany jest indywidualnie. Jest to abonament (opłata comiesięczna) przez ustalony okres czasu (minimum 3 miesiące, preferowany okres to 6 miesięcy wzwyż). Brak okresu wypowiedzenia – możliwość rezygnacji w każdym momencie. Zapraszam do działu kontakt, w temacie wybierając pole wycena usługi. Proszę również o uzupełnienie w wiadomości wybranych fraz kluczowych, które pozwolą mi na dokładne wykonanie wyceny pozycjonowania.

Zajmuję się pozycjonowaniem stron tylko i wyłącznie na rynku polskim.

 

Cennik monitoringu fraz kluczowych

Usługa monitoringu pozycji fraz kluczowych strony internetowej w ramach procesu optymalizacji i pozycjonowania jest bezpłatna.

Cena samego monitoringu – 1 fraza kluczowa przez okres 30 dni – to koszt 1 PLN.

 

Cennik filtr Google

Cena zdejmowania kary i wyjścia z filtra Google ustalana jest indywidualnie.

 

Cennik opieki nad stroną, administracji

Usługa administracji, opieki nad stroną, w zależności od wielkości serwisu oraz ilości aktualizacji, częstotliwości zmian oraz bieżącej optymalizacji – od 200 PLN netto. Jest to opłata comiesięczna, przez ustalony okres czasu.

 

Cennik copywritingu

Usługa copywritingu, czyli pisania tekstów, artykułów, w zależności od ilości znaków oraz tematyki – cena ustalana jest indywidualnie.

 

Cennik szkoleń online SEO

Szkolenie SEO online, zgodnie z ustalonymi wcześniej wymaganiami i oczekiwaniami szkolenia – przekazanie teoretycznej oraz praktycznej wiedzy z optymalizacji oraz pozycjonowania na przykładzie strony lub sklepu internetowego – 300-500 PLN/osobę netto, w zależności od zakresu szkolenia oraz ilości osób. Cena każdego szkolenia rozpatrywana jest indywidualnie.

 

Forma współpracy

W chwili obecnej współpraca możliwa jest na zasadzie wystawienia faktury VAT.

 

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.