BLOG SEO

Koniec katalogu onet.pl oraz gazeta.pl

15.07.2017

Likwidacja dwóch popularnych katalogów

W sieci pojawiła się informacja o zakończeniu działalności dwóch katalogów, prowadzonych w serwisach onet.pl oraz gazeta.pl. W przypadku katalogu onet.pl informacja jednak jest o tyle lepsza, że katalog ze wszystkimi wpisami pozostaje dostępny i widoczny w sieci. Katalog gazeta.pl natomiast wraz z końcem roku 2017 kończy swoją działalność i całkowicie znika z sieci.

Ani w jednym, ani w drugim przypadku nie poznaliśmy przyczyny likwidacji katalogu. Odpowiedzi tylko można się domyślać. Poniżej zacytowane informacje, podane przez serwisy.

katalog.onet.pl

„Informujemy, iż z dniem 1 czerwca 2017 roku usługa Katalog kończy działalność. Po upływie tego terminu Państwa konto w serwisie Katalog zostanie zamknięte. Wszystkie wpisy dodane do 1 czerwca 2017 roku będą wciąż widoczne w Katalogu. Nadal będzie można korzystać z serwisu, nie będzie możliwości dodania nowych wpisów.

Aż do dnia 31 maja 2017 roku można bez przeszkód korzystać z usług serwisu. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek ważne środki zgromadzone na koncie, zachęcamy do ich wykorzystania przed wskazaną wyżej datą.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem: katalog@grupaonet.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Katalog.onet.pl”

katalog.gazeta.pl

„Informujemy, że z dniem 1.05.2017 roku zamykamy możliwość zakupu dostępu do katalog.gazeta.pl. Strony w katalogu będą utrzymywane zgodnie z regulaminem. Serwis katalog.gazeta.pl będzie utrzymywany do końca 2017 roku, po tym okresie przestanie istnieć. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o niezwłoczne wykorzystanie wszystkich zakupionych, a niewykorzystanych dotychczas kodów.”

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *